Dla najlepszego komfort dzieci, dysponujemy wyposażeniem dostosowanym do ich wieku i wzrostu. Każda grupa ma do dyspozycji przestronną bawialnię, jadalnię oraz łazienkę. Wokół placówki jest duży teren wraz z placem zabaw. Żłobek wyposażony jest w nowoczesne, kolorowe zabawki i pomoce edukacyjne.


Troskliwą opiekę i pielęgnację zapewnia dzieciom zespół doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunek oraz pielęgniarek. Każdego dnia dzieci uczestniczą w zabawach i zajęciach ruchowo-umuzykalniających, plastycznych, tematycznych i dydaktycznych. W ofercie zajęć standardowych, znajdują się: gimnastyka ogólnorozwojowa, dogoterapia, język angielski.


Posiłki dla maluchów przygotowują kucharki przedszkola w oparciu z uwzględnieniem obowiązujących norm i zaleceń żywieniowych. Żłobek posiada Certyfikat „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy", który wspiera budowanie zdrowych nawyków żywieniowych, a także dostarcza najnowszej wiedzy z zakresu żywienia dzieci.
Jadłospis


Jesteśmy kreatywną i wykwalifikowaną kadrą żłobkową. Nasz zespół jest niewyczerpanym źródłem twórczej energii i zapału. Z entuzjazmem wdrażamy najnowsze metody pracy, gwarantując wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Poprzez zaspokajanie indywidualnych potrzeb i pobudzanie zainteresowań naszych podopiecznych, zapewniamy im profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą. Działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu, co robimy. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, aby osiągać jak najlepsze efekty pracy z dziećmi, stymulować wszystkie sfery ich osobowości oraz dbać o harmonijny rozwój.
 

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy: